۴:۴۰:۱۲ - دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توجه به دستمزد و امنیت شغلی کارگران کیفیت تولید را به دنبال دارد
    نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی: ✔️توجه به دستمزد و امنیت شغلی کارگران کیفیت تولید را به دنبال دارد/عرصه اصلی امروز برای مبارزه، اقتصاد است… “عباس گودرزی” نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: هفته کارگر فرصتی است تا از […]

 

 

139408211143521316498694.png

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی:
✔️توجه به دستمزد و امنیت شغلی کارگران کیفیت تولید را به دنبال دارد/عرصه اصلی امروز برای مبارزه، اقتصاد است…

“عباس گودرزی” نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با بازتاب بروجرد گفت: هفته کارگر فرصتی است تا از مقام این قشر زحمتکش تقدیر و تکریم شود.
وی اضافه کرد: همه عالم کارگر هستند و هر کسی در جامعه کاری را انجام می دهد کارگر است اما منظور رایج از کارگر، افرادی هستند که در عرصه های صنعت، کشاورزی، خدمات و تولیدی تلاش می کنند و این قشر زحمتکش و وفادار به انقلاب هستند.
به گفته وی کارگران در عرصه های مختلف وفاداری خود را به نظام نشان داده، وفاداری که نه فقط در حد شعار بلکه در مقام عمل با جسم و جان و تمام وجود وفاداری خود را به اثبات رسانده اند.

✔️گودرزی اظهار داشت: وظیفه همگان است که به جامعه کارگری توجه کنند و یکی از مسائل کارگران توجه به حقوق و دستمزد آنهاست و باید روش هایی را بررسی کرد و می شود با کاهش و درز گرفتن از هزینه های زاید، حقوق کارگران را افزایش داد.
وی تصریح کرد: اگر حقوق کارگر افزایش یافت، امنیت شغلی تامین شد قطعا این اقدامات در جهت افزایش کیفیت کار این کارگر اثر گذار است و باعث افزایش بهره وری، ارتقای استاندارد و تقویت تولید می شود.
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: وقتی تولید تقویت شد، تقویت و رونق اقتصادی را هم به دنبال دارد که این کار سبب تقویت نظام و انقلاب می شود چون عرصه اصلی امروز ما برای مبارزه، عرصه اقتصاد است.
به گفته وی همه نسبت به جامعه کارگری مسئول هستیم و حمایت از این قشر یعنی حمایت از انقلاب و تقویت اقتصاد و این در حالیست که گرچه کارهای برای کارگران انجام شده اما حق مطلب ادا نشده و در مقام اقدام و عمل همه ما در چارچوب قانون و دستگاه اجرایی در دفاع از کارگر و حقوق کارگر وظیفه داریم.
@abasgoudarzi

X تبلیغات
سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر