۶:۰۴:۵۳ - جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ویلایی ها نمود واضحی از شجاعت ها و عظمت بانوان مسلمان ایرانی است.
✅ویلایی ها نماد کوچکی از سختی هایی است که مادران و همسران شهدا در دوران دفاع مقدس متحمل شدند. 🔰عباس گودرزی پس از تماشای فیلم سینمایی ویلایی ها : ♦️ویلایی ها نمود واضحی از شجاعت ها و عظمت بانوان مسلمان ایرانی است. ♦️زنانی که همانند کوه پشتوانه مردان و فرزندان خویش در امر جهاد فی […]

photo_۲۰۱۷-۰۵-۰۸_۱۹-۰۴-۵۹

✅ویلایی ها نماد کوچکی از سختی هایی است که مادران و همسران شهدا در دوران دفاع مقدس متحمل شدند.

🔰عباس گودرزی پس از تماشای فیلم سینمایی ویلایی ها :

♦️ویلایی ها نمود واضحی از شجاعت ها و عظمت بانوان مسلمان ایرانی است.
♦️زنانی که همانند کوه پشتوانه مردان و فرزندان خویش در امر جهاد فی سبیل الله بودند و اگر نبود حمایت ها و صبوری و ایثار ایشان، قطعا سرنوشت جنگ تحمیلی به طرز دیگری رقم می خورد.

گودرزی با اشاره به نقش همسران و مادران شهدای مدافع حرم در حال حاضر، ایشان را ادامه دهنده راه پرافتخار شهیدان و دفاع مقدس دانست.

♦️عضوکمسیون اجتماعی مجلس با اشاره به مقام والای زن در مکتب اسلام ،حضور عزتمندانه زنان درعرصه های اجتماعی،علمی وسیاسی و … را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و با انتقاد از نگاه غربی و سکولار به زن،حضور اجتماعی زنان در غرب را دستمایه ای جهت استثمار وسوء استفاده از جایگاه و منزلت ایشان در جهت اهداف سرمایه داری و سوداگری دانست.

♦️دربخشی دیگر گودرزی با انتقاد از مورد سوءاستفاده قرارگرفتن مفهوم #آتش_به_اختیار  توسط برخی افراد خودسر و مغرض،حرکت خودجوش و تماشای فیلم ویلایی ها را مصداق مفهوم #آتش_به_اختیار دانست و با انتقاد از نهادها و مراکز فرهنگی که آثار ارزشی و انقلابی را مورد کم لطفی وبعضا بی توجهی قرار می دهند، خواستار توجه و حمایت آنان از آثار ارزشی و انقلابی در عرصه فرهنگ و هنر شد.

♦️در پایان گودرزی  ضمن تشکر از عوامل سازنده فیلم ویلایی ها ازمردم شریف و خصوصا جوانان مومن و انقلابی دعوت نمود تا به تماشای این فیلم و دیگر آثار ارزشی وانقلابی بروند.

@abasgoudarzi

X تبلیغات
سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر