۱۱:۳۶:۰۵ - سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اخذ موافقت اصولی ساخت یک بیمارستان خصوصی در بروجرد
💥اخذ موافقت اصولی ساخت یک بیمارستان خصوصی در بروجرد 🔺بروجرد – ایرنا – نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: با امضای موافقت اصولی ساخت بیمارستان خصوصی دارالشفای زینبیه (س) بروجرد بزودی عملیات اجرایی این بیمارستان ۶۴ تختخوابی آغا۶ز می شود. 🔸عباس گودرزی روز سه شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: همچنین با پیگیریهای […]

💥اخذ موافقت اصولی ساخت یک بیمارستان خصوصی در بروجرد

🔺بروجرد – ایرنا – نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: با امضای موافقت اصولی ساخت بیمارستان خصوصی دارالشفای زینبیه (س) بروجرد بزودی عملیات اجرایی این بیمارستان ۶۴ تختخوابی آغا۶ز می شود.

🔸عباس گودرزی روز سه شنبه در گفتگو با ایرنا افزود: همچنین با پیگیریهای متعدد انجام شده با دکترجان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز ساخت بیمارستان خصوصی امام رضا (ع) بروجرد نیز با حمایت معاون وزیر ضمن طرح در کمیسیون مربوطه بزودی صادر خواهد شد و با احداث این ۲ بیمارستان تحول مهمی در بخش بهداشت و درمان این شهرستان ایجاد می شود.
وی ضمن تاکید بر تسریع در بهره برداری هر چه سریعتر از بیمارستان دولتی آیت الله بروجردی این شهرستان افزود: پیگیریهای لازم جهت تسریع در رفع نواقص بیمارستان آیت الله بروجردی انجام و همچنین مسائل مربوط به حوزه درمان شهرستان مطرح و مقرر شد پیگیری های لازم جهت رفع موانع موجود انجام پذیرد.

🔸نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیری از طریق معاون درمان تامین اجتماعی کشور و رئیس شرکت خانه سازی ایران جهت تسریع در روند توسعه بیمارستان کوثر که بتازگی عملیات اجرایی این پروژه آغاز شده است صورت گرفته است.

🔸گودرزی از افتتاح و راه اندازی سینما دیجیتال نیز در بروجرد خبر داد و گفت: هم اکنون سینا فلسطین این شهر نیز با پیگیری های مستمر و بامساعدت حوزه هنری کشور، وزارت ارشاد و استانداری لرستان در حال نوسازی بوده و کار تجهیز آن بزودی به اتمام خواهد رسید.

🔸وی با اشاره به مشکلات و کمبودهای شهرداری بروجرد و آتش نشانی این شهر افزود: پیرو جلسه حضوری با معاون عمرانی وزیرکشور و معاون پشتیبانی سازمان شهرداری‌ها و دهیاریها، یک دستگاه ماشین آتش نشانی در سال ۹۷ به شهرداری بروجرد و یک دستگاه لودر به شهرداری اشترینان تحویل داده خواهد شد.
وی در ادامه افزود: همچنین در حوزه روستایی و کمک به اعتبارات و تجهیزات دهیاری ها تصمیمات مهمی اتخاذ شد.

🔸عباس گودرزی افزود: برای رفع مشکلات مسکن مهر با وزیر راه و شهرسازی جلساتی برگزار و قول های مساعدی داده شده تا بزودی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی جهت پیگیری مشکلات مسکن مهر در بروجرد حضور یابد.
انتهای پیام /*
@abasgoudarzi

X تبلیغات
سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر