۸:۲۷:۲۵ - سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گفتگوی عباس گودرزی با شهر ایما
  ۱- اولاً متولی استخدام در بیمارستان، وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت است و بنده صرفا از باب نظارت به جهت وکالت مردم در مجلس برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم پیگیری میکنم. ۲- بنده هیچ قولی چه در زمان انتخابات و چه بعد از آن نداده ام الا یک قول که […]

 

۱- اولاً متولی استخدام در بیمارستان، وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت است و بنده صرفا از باب نظارت به جهت وکالت مردم در مجلس برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم پیگیری میکنم.

۲- بنده هیچ قولی چه در زمان انتخابات و چه بعد از آن نداده ام الا یک قول که آن پیگیری مسائل و مطالبات مردم در حوزه انتخابیه است و تا امروز به لطف خدا بر عهدم وفادار بوده ام.

۳- یکی از مطالبات مردم بروجرد بومی گزینی به ویژه در بیمارستان آیت الله بروجردی است که ما هم ضمن پیگیری این خواسته به حق مردم تاکید کردیم که گزینش از طریق آزمون و بدون اعمال سفارش و پارتی بازی و از بین نیروهای بومی انجام شود‌.

۴- طبق پیگیری های صورت گرفته و گزارش هایی که بصورت رسمی به ما داده اند به جز دو بخش که توضیح خواهم داد تمام نیروهای بیمارستان جدید بروجرد بومی هستند. بخش اول ۵۱ پرستار غیر بومی است که به اجبار و به دلیل نبود پرستار بومی جذب شده اند با این توضیح که تمام پرستاران بومی که داوطلب آزمون بوده اند و حد نصاب نمره را کسب کرده اند استخدام شده و البته گروهی هم که حد نصاب را نیاورده اند بکارگیری شده اند اما بصورت شرکتی، که از طریق جلسه حضوری با وزیر محترم بهداشت پیگیر مجوز تبدیل وضعیت آنها هم هستیم(فیلم پیوست را ببینید) و بخش دوم تعدادی سهمیه ایثارگر که با خطا و اجحاف بنیاد شهید استان از شهرهای دیگر جذب شده اند. این در حالی است که در بروجرد امکان جذب از این طریق وجود داشته اما با تخلف قابل پیگیری بنیاد شهید استان این کار صورت نگرفته است که بارها بنده پیگیر این موضوع بوده و هستم.

۵- در خصوص نیروهای فوریت های پزشکی هم طبق اطلاع کسب شده از مسئولان مربوطه، هیچ فرد تحصیلکرده بومی فاقد شغل در این رشته وجود نداشته و به همین علت جذب نیروهای غیربومی صورت گرفته است. چنانچه فردی بومی دارای مدرک تحصیلی در این رشته وجود داشته باشد و به شبکه بهداشت مراجعه نماید حتما جذب خواهد شد و در صورت نیاز ما هم حاضر به پیگیری هستیم.

۶- من هم معتقدم که نباید فرصت های شغلی شهر ما در اختیار دیگران قرار گیرد اما بیمارستان هم نمی توانست با کمبود نیروی پرستار خدمات دهی مناسبی داشته باشد. به همین دلیل و بر اساس نیاز بیمارستان آیت الله بروجردی پرستاران غیر بومی از شهرهای دیگر استان جذب شده اند. که البته تمام تلاش خویش را صرف خواهیم کرد تا با لطف خدا و همکاری مسئولان، بروجرد دارای دانشکده پزشکی شود تا در خصوص تحصیل همشهریان عزیزمان در رشته های پزشکی و ارتقای سطح درمان شهرستان بروجرد بستر فراهم گردد. ان شاءالله

به نقل از شهر ایما

X تبلیغات
سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر سردبیر